طرح سفال

استفاده از ورق های طرح سفال در سال های اخیر بسیار افزایش یافته است چرا که این محصولات از مزایای بسیار منحصر به فردی برخوردار بوده و از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند. از مهمترین مزایای استفاده از این محصولات می توان به سبک وزن بودن و مقاومت آنها در برابر آتش سوزی اشاره کرد.

استفاده از ورق طرح سفال در تاسیسات و ساختمان سازی امروزه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که بی شک این محصول ویژگی های منحصر به فردی را در بر داشته است که این امر نیز توانسته است سهم بزرگی را در میزان خرید و فروش این محصول داشته باشد. ورق های طرح سفالی با داشتن طراحی بسیار زیبا و شیک خود مناسب ترین مصالح برای استفاده در سقف های شیروانی هستند. در حال حاضر شرکت های بسیار مختلفی در داخل و خارج از کشور در زمینه تولید و طراحی انواع مختلف این محصول فعالیت می کنند که شما می توانید در فروشگاه ها و ویترین های فروشگاه های مصالح ساختمانی فروشی شاهد انواع و طرح های مختلف این محصول باشید.

از مهمترین کاربردهای این محصل می توان در آلاچیق ها، سردر ساختمان ها و پوشش های سقفی اشاره کرد که برای هر کدام از این موارد بایستی سفال مخصوصی را به کار گرفت چرا که این سفال ها در ابعاد و ضخامت های گوناگون طراحی و عرضه می شوند. این محصولات با داشتن وزن بسیار سبک خود نیز به عنوان بهترین گزینه برای سقف و ضد زلزله شناخته شده است و همین امر استفاده و فروش آن را در سال های اخیر افزایش داده است. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا توضیحات کاملی در رابطه با مزایای استفاده از این محصول و قیمت آن ارائه دهیم با ما همراه باشید.

پالرمو

ورق طرح سفال ژنوا چیست؟

از مدل ها و فرمینگ های مرسوم و قابل اجرا بر روی ورق های گالوانیزه رنگی فرم دهی یا طرح ژنوا می باشد.

ورق طرح سفال ژنوا جدیدترین فرم ورق رنگی طرح سفال است.

این ورق برای پوشش سقف شیروانی و ساخت ویلا ،آلاچیق و سردری کاربرد فراوان دارد.

ورق های گالوانیزه و ورق های گالوانیزه رنگی فرم پذیری بسیار خوب و مقاومت بسیار بالایی دارند و برای پوشش بیرونی سقفهای شیبدار بهترین گزینه هستند.چون بیس گالوانیزه دارند زنگ نمی زنند و پوسیده نمی شوند.چون رنگ کوره ای دارند دچار تغییر رنگ نمی شوند.به مرور زمان و در مقابل تابش نور خورشید تغییر رنگ و حالت نمی دهند.

 ورق طرح سفال ژنوا از ورق های گالوانیزه رنگی تولید می شود که همانطور که از اسم این ورق ها پیداست پایه این نوع ورق گالوانیزه می باشد که قسمت روی ورق در دو مرحله به ضخامت ۲۰ الی ۲۵میکرون و قسمت پشت ورق در یک مرحله به ضخامت ۷ الی ۱۵ میکرون پوشش رنگ به صورت کوره ای گرفته که این پوشش ضمن زیبایی خاص باعث می شود ورق در مقابل پوسیدگی و زنگ زدگی مقاومت بسیار بالایی داشته باشد.

مشخصات فنی طرح سفال ژنوا 

گسترده ورق : 100 سانت، ۱۲۵ سانت

بعد از فرمینگ: 90 سانت ، ۱۱۵ سانت

بعد از نصب ( مفید): 80 سانت، ۱۰۰ سانت

وزن / در هر متر مربع گسترده : 4.2 کیلوگرم ، ۴.۲ کیلوگرم

پرچین سفال

ورق طرح سفال پالرمو 

ورق های شیروانی در ضخامت های مختلف قابل تولید وعرضه است. طرح سفال از جدیدترین و زیباترین ورق های سقف شیروانی است. که در دو طرح سفال پالرمو و طرح سفال ژنوا در گروه صنعتی پارسه تولید و عرضه می شود. ورق طرح سفال پالرمو و ورق طرح سفال ژنوا جهت پوشش سقف شیروانی ، پوشش سردر ساختمان ها ، پوشش سقف آلاچیق ها و دیگر کاربردهای طراحی شده ، مورد استفاده قرار می گیرد.

 پوشش ورق طرح سفال پالرمو از زیباترین ورق های موج دار شیروانی است که طرح فرمینگ آن به صورت طرح سفالی می باشد. ورق طرح سفال پالرمو از ورق گالوانیزه و همچنین ورق گالوانیزه رنگی در رنگ های متنوع تولید و عرضه می شود.

ورق طرح سفال پالرمو با وزنی بسیار سبک نمای سفال را برای بیننده ایجاد می نماید. این ورق جهت پوشش سقف شیروانی علاوه بر اینکه در طول های دلخواه مشتریان قابل تولید است ، مشکلات سفال مانند سنگینی و شکستگی و عدم آب بند شدن این طرح و غیره را ندارد.

مشخصات فنی طرح سفال پالرمو

گسترده ورق : 100 سانت، ۱۲۵ سانت

بعد از فرمینگ: 90 سانت ، ۱۱۰ سانت

بعد از نصب ( مفید): 80 سانت، ۱۰۰ سانت

وزن / در هر متر مربع گسترده : 4.2 کیلوگرم ، ۵.۳ کیلوگرم

پالرمو سفال

ورق طرح پرچین

ویژگی ورق های طرح سفال پرچین نوع قرار گرفتن در کنار هم و همپوشانی آن هاست ه موجب می شود سف در برابر باد و باران مقاوم و غیر قابل نفوذ گردد. این ورق ها برای استاده در شیب های ۱۲ تا ۹۰ درجه مناسب بوده و بسیار سبک تر از سایر پوشش های سقف هستند.

ورق های طرح سفال پرچین در برابر نیروهای برشی و پیچشی زلزله نیز مقاومت مناسبی دارند. معمولاً این ورق ها با ضخامت ۰.۵ تا ۰.۶ میلیمتر، در عرض ۳۷۰ میلی متر  و به طول ۹۸ میلیمتر تولید و ارائه می شوند.

پرچین رنگی سفال

مزایایی استفاده ورق طرح سفال :

همانطور که در بخش قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، استفاده از ورق های طرح سفال در میان تمام محصولات ساختمانی از میزان بیشتری برخوردار بوده است، چرا که مصرف کنندگان این محصول به خوبی می دانند که این محصول دارای مزایای بسیار ویژه ای می باشد که از مهمترین این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. سازگار با انواع شرایط جوی
  2. نصب با مدت زمان کوتاه
  3. سبک بودن و داشتن ایمنی بسیار بالا
  4. مقاوم در برابر بلای طبیعی
  5. داشتن قیمت بسیار مناسب
  6. مقاومت این محصول در مقابل طوفان و تند باد
  7. داشتن زیبایی خیره کننده
  8. مناسب برای استفاده در سطوح شیبدار

استفاده از این محصول را می توان بیشتر در ساختمان های شهرهای شمالی مشاهده کرد چرا که این محصول بهترین و مقاوم ترین گزینه برای شرایط جوی این منطقه است و برای سقف شیروانی نیز مناسب می باشد.

و در ادامه تعدادی تصویر و ویدیو از ورق فرمینگ طرح سفال را مشاهده می کنید :

اطلاعات تماس :

واتس آپ :

۰۹۱۲۸۴۶۰۱۶۲

تلفن های فروشگاه:

۰۲۱۶۶۱۳۷۱۵۳
۰۲۱۶۶۱۳۷۱۲۸
۰۲۱۶۶۳۰۶۱۶۲
۰۲۱۶۶۲۴۶۰۱۹
۰۲۱۶۶۱۳۰۱۹۱
۰۲۱۶۶۱۳۶۷۹۷

موبایل :

پیامک فقط لطفا ۰۹۱۲۸۴۶۰۱۶۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *