دنا

به گزارش اقتصادنیوز ؛ رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز در حالی که نرخ دلار در بازار رشد قیمت داشت برخی از محصولات ایران خودرو ( دنا)با افزایش در بازار عرضه شدند و برخی دیگر بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند.

به گفته فعالان بازار خودرو بیشترین رشد قیمت در بازار امروز به خانواده دنا رسید و «دنا معمولی» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» در بازار با رشد ۲ میلیونی در بازار قیمت گذاری شدند. تغییر قیمت در بازار خودرو در حالی رقم خورد که به گفته فعالان این بازار هنوز خرید و فروش در این بازار در پایین سطح خود قرار دارد.

قیمت محصولات ایران خودرو

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می‌توان به «پژو ۲۰۷ دنده ای»، «هایما S7»، «سمند LX با موتورEF7 » و «تارا دنده ای»، «دنا معمولی» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.
رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که «سمندLX با موتورEF7» در بازار امروز رشد یک میلیونی در بازار ۳۵۰ میلیونی ش. اما «هایما» هم در بازار تغییر قیمت نداشت و  ۹۴۷ میلیون تومانی ماند. رصد بازار نشان دهنده آن است که «تارا دنده ای» هم در بازار ۴۴۴ میلیون تومانی باقی ماند و تغییر قیمت نداشت.
از سوی دیگر ارزیابی ها نشان دهنده آن است که در میان خانواده دنا هم «دنامعمولی» شاهد رشد قیمت ۲ میلیونی و در بازار ۳۹۳ میلیون تومان قیمت خورد و «دنا پلاس توربو اتومات» هم ۵۱۷ میلیون تومان قیمت گذاری شد. از سوی دیگر «پژو ۲۰۷ دنده‌ای» هم در بازار با افزایش یک میلیونی در بازار ۴۰۵ میلیون تومان قیمت خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *