دامپا

ورق دامپا (dampa steel) که آن را با نام لمبه نیز می شناسید ابزار و محصولی است جهت پوشش سازه شیروانی از زیر که سبب میگردد علاوه بر پنهان شدن سازه ، مانع پیچیده شدن باد در زیر سازه میشود. ورق دامپا یا لمبه فرمینگ زیبایی است که برای تهیه و تولید آن می توان از ورق مختلفی که در بازار آهن آلات موجود است استفاده کرد.

آهن پارس متخصص در تولید ورق های شیروانی افتخار دارد خدمات زیر را به مشتریان عزیز و گرامی اراِئه دهد.

تولید و عرضه انواع دامپا های روغنی در ضخامت ۰.۵۰ الی ۱ میل در ابعاد متنوع ۲*۱ و ۱.۲۵*۲.۵۰ جهت سازه هایی ک نیاز به جوش کاری دارند.

تولید و عرضه انواع دامپا رنگی در ضخامت های ۰.۴ الی ۰.۶ در طول دلخواه و رنگ های متنوع سفید ف قرمز ، آبی ، زرد ، قهوه ای ، نارنجی و بنفش که باید به صورت پرچ به سازه نصب گردد .

فرم لمبه

انواع ورق های مورد استفاده در دامپا

دامپا می تواند از جنس های مختلفی باشد به این معنی که برای تولید این محصول شما دوستان می توانید چند نوع ورق را انتخاب کنید. قیمت ورق دامپا نیز با انتخاب هر کدام از ورق ها تغییر می کند. این محصول میتواند از جنس های زیر باشد :

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که روش انتخاب هر کدام از این ورق ها به چه چیزی بستگی دارد. هر کدام از این ورق ها کاربرد خاصی دارد. به این صورت که اگر می خواهید این ورق را برای مناطق مرطوب خریداری کنید پیشنهاد ما ورق گالوانیزه است زیرا این نوع ورق مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی و خوردگی دارد.

اگر می خواهید این ورق را در رنگ های کمیابی که ممکن است در بین ورق های رنگی موجود نباشد سفارش دهید بهتر از ورق سیاه را انتخاب کرده و سپس با روش های مختلف رنگ کرد. زیرا با این روش هزینه ی شما نیز کمتر می شود.

ابعاد این محصول به صورت زیر می باشد:

طول ورق: طول این محصول به دلیل رول بودن ورق خام اولیه به دلخواه مشتری تا ۱۲ متر می باشد البته باید در نظر داشته باشد که قیمت ورق دامپا ۶ متر برای جا به جایی کمتر و نصب آن نیز ساده تر است.

عرض ورق: عرض این محصول از ۸۵ سانتی متر تا ۱۲۵ سانتی متر می باشد.

ضخامت: ضخامت های موجود این ورق از ۰.۱۸ تا ۰.۹ میلی متر می باشد که پر استفاده ترین و پر کاربرد ترین آن ۰.۵ میلی متر است.

وزن ورق: وزن این محصول به ضخامت و عرض آن نیز بستگی دارد ولی وزن ۱ متر ورق حدود ۸ کیلوگرم می باشد.

شما در ادامه تصاویر و ویدیو از ورق دامپا را مشاهده می کنید :

اطلاعات تماس :

واتس آپ :

۰۹۱۲۸۴۶۰۱۶۲

تلفن های فروشگاه:

۰۲۱۶۶۱۳۷۱۵۳
۰۲۱۶۶۱۳۷۱۲۸
۰۲۱۶۶۳۰۶۱۶۲
۰۲۱۶۶۲۴۶۰۱۹
۰۲۱۶۶۱۳۰۱۹۱
۰۲۱۶۶۱۳۶۷۹۷

موبایل :

پیامک فقط لطفا ۰۹۱۲۸۴۶۰۱۶۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *